Ogłoszenia

Nowa Wersja PHP 7

W dniu wczorajszym na stronie twórców PHP pojawiła się nowa wersja Interpretera 7.0, dzisiaj u nas na serwerze już skompilowana 7.0.4 phpinfo, wraz z Zend OPcache v7.0.6-dev, zachęcamy do testowania, metoda zmiany php jest opisana w dziale technicznym.

Zmiany PHP 7.0.4

Więcej...

Nowy PHP 5.6.19

Nastąpiła aktualizacja Interpretera php 5.6 do najnowszej wersji 5.6.19, załatano kilka "niedoskonałości".

Zmiany PHP 5.6.19

Więcej...

Aktualizacja DirectAdmin 1.5

Udostępniamy nowa wersje panelu administracyjnego DirectAdmin 1.5. Kilka poprawek i dodatkowych funkcjonalności powinno pomóc w bezpiecznym i wygodnym zarządzaniu Państwa zasobami. Przy okazji został też zaktualizowany pakiet języka polskiego do DirectAdmina, specjalne podziękowania dla Tomasz Regdos (regdos.com)

Więcej...

Filtry poczty w webmail

Dodaliśmy w naszym webmailu dodatkowa funkcjonalność, filtry/reguły  wiadomości e-mail. Aktualnie możliwe jest dodawanie reguł bezpośrednio przez zalogowanie sie do poczty przez www > Ustawienia > Filtry > dodajemy po przez "plusik" w dolnej cześci webmaila.   

Więcej...

Monsterhost.pl ModSecurity COMODO Group

Na serwery monsterhost.pl wdrożono  system zabezpieczeń aplikacji internetowych jakim jest modsecurity.

Wykorzystano doświadczenie i profesjonalizm firmy COMODO Group w oferowanym dla panelu DirectAdmin specjalnej wersji CWAF. Jest to potężne narzędzie które chroni w czasie rzeczywistym strony www jak i aplikacje webowe. Bramy płatności, sklepy internetowe, popularne Wordpress, Joomla, aplikacje typu webmail i wiele więcej. Zapewnia zaawansowane filtrowanie, bezpieczeństwo i ochronę przed włamaniami. 

Więcej...

Nowy Interpreter PHP7

W dniu 18 lutego 2016  został testowo uruchomiony nowy interpreter PHP w wersji 7. Wyboru wersji PHP można dokonać z poziomu panelu administracyjnego DirectAdmin >> Administracja domenami > państwa domena.

Nowa wersja PHP 7 została uruchomiona testowo i nie posiada wszystkich modułów i rozszerzeń, co może powodować w skrajnych przypadkach błędne działanie aplikacji. Proszę kliknąć tutaj phpinfo aby sprawdzić dostępne opcje.

Wersja php 7  w niektórych przypadkach to 60% przyspieszenie działania popularnych aplikacji, w linku oficjalne testy ZEND: http://www.zend.com/en/resources/php7_infographic.

Więcej...